A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 1097
W tym miesiącu: 55624
Wszystkich: 2253127

DZIAŁ ADMINISTRACJI DZIEKANATU

Kierownik: mgr Iwona Siekiera

                     iwosie@bud.pcz.czest.pl

Biuro Dziekana:
tel. +48 (34) 32-50-940
fax. +48 (34) 36-13-826
mail: dziekanat@bud.pcz.czest.pl

Zastępca kierownika dziekanatu: inż. Grażyna Czarniawska 

                                                        biuro@bud.pcz.czest.pl,  tel. +48 (34) 32-50-962

DZIEKANAT

Adres: ul. Akademicka 3, 42-218 Częstochowa

pokój 31

GODZINY PRZYJĘĆ STUDENTÓW W DZIEKANACIE:

poniedziałek     12:00 - 14:00
wtorek                10:00 - 12:00
środa                  nieczynny
czwartek            12:00 - 14:00
piątek                 10:00 - 12:00 
sobota *             10:00 - 14:00
* sobota tylko podczas zjazdu studiów niestacjonarnych
*tylko dla studentów studiów niestacjonarnych (zaocznych)

Przyjmowanie wniosków i wydawanie decyzji dot. pomocy materialnej w godzinach pracy Dziekanatu.

 

STUDIA STACJONARNE:
tel. +48 (34) 32-50-931

Z-ca Kierownika:                            Marta Puchalska  (urlop wychowawczy do 31.12.2017)

Samodzielny referent:                   Helena Freus   hfreus@bud.pcz.czest.pl

Starszy referent:                             Monika Jaszczyk mjaszczyk@bud.pcz.czest.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE:
tel. +48 (34) 32-50-930

Specjalista ds. studiów niestacjonarnych:     Elżbieta Glińska    eglinska@bud.pcz.czest.pl

POMOC MATERIALNA DLA STUDENTÓW:
tel. +48 (34) 32-50-930
mgr inż. Agnieszka Szymańska     aszymanska@bud.pcz.czest.pl


ADMINISTRACJA:

Starszy referent:                             Monika Myga mmyga@bud.pcz.czest.pl         

Starszy referent:                             Waldemar Kaczorowski wk@bud.pcz.czest.pl

Specjalista ds. technicznych:      Maciej Giza mgiza@bud.pcz.czest.pl

Starszy technik:                              Robert Zatoń rzaton@bud.pcz.czest.pl